Lilla Björn Crochet - A Sea Story: 13 modern mosaic crochet patterns

585 Kč / ks
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení

Autorská kniha 13 návodů světoznámé návrhářky a blogerky Lilly Björn (Tatsiana Kupryianchyk), která se specializuje na mozaikové a reliéfní háčkování. Anglicky (US terminologie), podrobné popisy a schémata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRVNÍCH 10 VÝTISKŮ S PODPISEM AUTORKY!

Autorka o své knize:

Háčkuji a pletu, co si pamatuji. A teď se moje vášeň změnila v něco většího. Něco, co přináší inspiraci a radost nejen mně, ale i mnoha lidem po celém světě, kteří mou tvorbu sledují.

Kniha Příběh moře je o moři a přátelství. A protože můj vztah ke švédskému Malmö je tak silný, nepřekvapí, že jsem se rozhodla pořídit fotografie pro tuto knihu právě zde, na pobřeží ve čtvrti Ribersborg.

Kniha je rozdělena do několika kapitol a obsahuje 13 modelů - od moderních návrhů bytových dekorací a přikrývek, přes doplňky až po oděvy. A doufám, že vás zde představené mazaikové vzory budou inspirovat k jejich použití i v dalších projektech.

Všechny vzory využívají techniku vkládané mozaiky, u které nevznikají konečky, jež by bylo zapotřebí zapravovat. Ačkoli mozaikové vzory někdy vypadají složitě, jsou vlastně snadné. Návody v této knize využívají jen základní háčkovaná oka a sloupky: řetízkové oko, krátký a dlouhý sloupek, mozaikový dlouhý sloupek (použita je americká terminologie a v knize najdete podrobný Sitich Guide - vysvětlivky a popis jednotlivých ok).

Kniha byla inspirována mořem a všechny modely jsou laděny v konejšivých, uklidňujících odstínech přízí Scheepjes. Ačkoli každý model byl navržen a popsán s představou konkrétní příze, mozaikové vzory lze snadno přizpůsobit jiným rozměrům i různým typům příze či velikosti háčků. Vysvětlení, jak převést vzory na různé druhy projektů, stejně jako doplňkové informace o hustotě, zkušebních vzorcích, údržbě a vypínání výrobků, najdete v kapitole Tips&Techniques.

Návody jsou podrobně rozepsané řadu po řadě, doplněné podrobnými, přehlednými schématy.

Paperback, 190 x 255 mm, 104 stran. Brno, 2021. Anglicky s US terminologií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ČTENÍ o pletení
Hmotnost: 0.38 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: