Doprava a platba

Zabalení a odeslání  

Co bychom to protahovali - zboží, které máme aktuálně skladem, balíme a posíláme hned (resp. hned, jak od vás přijde platba). 

U zboží na objednávku se dodací lhůty liší podle výrobce či dodavatele. Průměrná doba dodání je 2-4 týdny (za předpokladu, že je konkrétní produkt či zvolená barevná varianta u výrobce k dispozici). Přesnější termíny vám sdělíme vždy ve vztahu k vaší konkrétní poptávce.

Abychom vám mohli zboží poslat, musíme je zabalit, to dá rozum - žádné poplatky za tzv. balné u nás proto nečekejte.

A nelekněte se – balíky od nás můžou „klamat tělem“: používáme krabice a obaly, které už kousek světa procestovaly. Ušetříme tak nejen sobě práci s jejich likvidací, vám nějakou tu korunu a nám všem (snad) kousek planety. (Ale bez obav - nepřeháníme to a recyklujeme jen ty čisté a pevné ;-) )

Doprava

Na balíček si můžete počkat doma, v práci, v lázních, u milého... prostě kdekoli, kde vám čekání uteče a kde vás má kurýr šanci najít:

-  doručení na vámi zadanou adresu. Kurýr k vám přijede:

                      -  ve dne

                      -  v sobotu a ve svátek

A nebo si své poklady můžete vyzvednout cestou z domu, z práce, od milého nebo třeba za školou... podle toho, kam to máte blíž:

Zasilkovna_logo_CZ -  osobní odběr na výdejním místě společnosti Zásilkovna.cz: balíčky o hmotnosti do 5 kg - 79 Kč, balíky o hmotnosti 5-10 kg - 135 Kč.

A nebo se za námi stavte do prodejny na Pekařské ulici v Brně, rádi vás uvidíme!

   -  osobní odběr v kamenné prodejně na PEKAŘSKÉ 50 v BRNĚ: ZDARMA.

A nebo víte co? Neřešte to. V klidu vybírejte jen klubka, užitečné nástroje, pomůcky, doplňky či inspiraci... a doprava půjde na nás. Protože u nás je

doprava ZDARMA u objednávek v hodnotě od 1.800 Kč 

Platba 

  • On-line platební kartou nebo rychlým bankovním převodem: chcete-li svá klubíčka co nejdřív, aniž byste museli připlácet za dobírku, není co řešit - máme napojenou platební bránu ComGate, která je přehledná a bezpečná. Objednávku můžete uhradit ihned buď platební kartou nebo pomocí bankovního tlačítka, které vás nasměruje do vašeho internetového bankovnictví a připraví platební příkaz s vyplněnými údaji - žádné strachy, že se přepíšete v čísle účtu nebo VS! Vaši platbu nám potvrdí během pár minut a my pak můžeme bez meškání vypravit balíček na cestu. Platba on-line je zdarma.
  • Bankovním převodem: v pohodlí ze židle z účtu na účet. My ho máme u Fio banky a jeho číslo pro platbu v Kč je 2502282561/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo své objednávky – díky tomu vaši platbu poznáme hned, jak ji naše banka přijme. Platba převodem je zdarma.
  • Dobírkou: hezky z ruky do ruky – za balík zaplatíte až ve chvíli, kdy si ho přebíráte na pobočce Zásilkovny nebo z rukou kurýra. Příplatek za tuto službu je 39 Kč.
  • Hotově nebo kartou: při osobním odběru v prodejně v Brně můžete platit buď kontaktně penězi nebo bezkontaktně plastem - na místě vám bude k dispozici jak prodávající, tak platební terminál. (Že je tento typ platby zdarma snad netřeba zdůrazňovat.)

 

Uvedené podmínky a ceny dopravy i poplatků za typ platby platí pro dopravu v rámci České republiky. Objednávku vám klidně pošleme také do jiných států EU, ppř. i mimo ni – podrobnosti domluvíme individuálně, napište nám, prosím, co a kam a my upřesníme jak a za kolik.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 Obchodního zákoníku, resp. § 601 tamtéž.

Jakékoli dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek rádi zodpovíme.