Doprava a platba

Zabalení a odeslání  

Co bychom to protahovali - zboží, které máme aktuálně skladem, balíme a posíláme hned (resp. hned, jak od vás přijde platba). 

U zboží na objednávku se dodací lhůty liší podle výrobce či dodavatele. Průměrná doba dodání je 2-4 týdny (za předpokladu, že je konkrétní produkt či zvolená barevná varianta u výrobce k dispozici). Přesnější termíny vám sdělíme vždy ve vztahu k vaší konkrétní poptávce.

Abychom vám mohli zboží poslat, musíme je zabalit, to dá rozum - žádné poplatky za tzv. balné u nás proto nečekejte.

A nelekněte se – balíky od nás můžou „klamat tělem“: používáme krabice a obaly, které už kousek světa procestovaly. Ušetříme tak sobě i popelářům práci s jejich likvidací, vám nějakou tu korunu a nám všem (snad) kousek planety. (Ale bez obav - nepřeháníme to a recyklujeme jen ty čisté a pevné ;-) )

Doprava

Na balíček si můžete počkat doma, v práci, v lázních, u milého... prostě kdekoli, kde vám čekání uteče a kde vás má kurýr šanci najít:

  -  doručení na vámi zadanou adresu. Náš kurýr k vám přijede:

                       -  ve dne za 79 Kč,

                       -  večer za 89 Kč,

                       -  v sobotu a ve svátek za 99 Kč.

A nebo si své poklady můžete vyzvednout cestou z domu, z práce, od milého nebo třeba za školou... podle toho, kam to máte blíž:

Zasilkovna_logo_CZ -  osobní odběr na výdejním místě společnosti Zásilkovna.cz: balíčky o hmotnosti do 5 kg - 69 Kč, balíky o hmotnosti 5-10 kg - 135 Kč.

A nebo se za námi stavte do prodejny na Pekařské ulici v Brně, rádi vás uvidíme!

   -  osobní odběr v kamenné prodejně na PEKAŘSKÉ 50 v BRNĚ: ZDARMA.

A nebo víte co? Neřešte to. V klidu vybírejte jen klubka, užitečné nástroje, pomůcky, doplňky či inspiraci... a doprava půjde na nás. Protože u nás je doprava ZDARMA

  •   už u objednávek v hodnotě od 1.600 Kč na výdejní místo společnosti Zásilkovna.cz (balíčky o hmotnosti do 5 kg)
  •   a u objednávek v hodnotě 1.800 Kč a více i doručení na adresu kurýrem, ppř. na výdejní místa společnosti Zásilkovna.cz (u balíků o hmotnosti 5-10 kg)

Platba 

  • On-line platební kartou nebo rychlým bankovním převodem: chcete-li svá klubíčka co nejdřív, aniž byste museli připlácet za dobírku, není co řešit - máme napojenou platební bránu ComGate, která je přehledná a bezpečná. Objednávku můžete uhradit ihned buď platební kartou nebo pomocí bankovního tlačítka, které vás nasměruje do vašeho internetového bankovnictví a připraví platební příkaz s vyplněnými údaji - žádné strachy, že se přepíšete v čísle účtu nebo VS! Vaši platbu nám potvrdí během pár minut a my pak můžeme bez meškání vypravit balíček na cestu. Platba on-line je zdarma.
  • Bankovním převodem: v pohodlí ze židle z účtu na účet. My ho máme u Fio banky a jeho číslo pro platbu v Kč je 2500219884/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo své objednávky – díky tomu vaši platbu poznáme hned, jak ji naše banka přijme. Platba převodem je zdarma.
  • Dobírkou: hezky z ruky do ruky – za balík zaplatíte až ve chvíli, kdy si ho přebíráte na pobočce Zásilkovny nebo z rukou kurýra. Příplatek za tuto službu je 35 Kč.
  • Hotově nebo kartou: při osobním odběru v prodejně v Brně můžete platit buď kontaktně penězi nebo bezkontaktně plastem - na místě vám bude k dispozici jak prodávající, tak platební terminál. (Že je tento typ platby zdarma snad netřeba zdůrazňovat.)

 

Uvedené podmínky a ceny dopravy i poplatků za typ platby platí pro dopravu v rámci České republiky. Objednávku vám klidně pošleme také do jiných států EU, ppř. i mimo ni – podrobnosti domluvíme individuálně, napište nám, prosím, co a kam a my upřesníme jak a za kolik.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 Obchodního zákoníku, resp. § 601 tamtéž.

Jakékoli dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek rádi zodpovíme.  

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení