Doprava a platba

Zabalení a odeslání  

Co bychom to protahovali - zboží, které máme aktuálně skladem, balíme a posíláme hned (resp. hned, jak od vás přijde platba). 

U zboží na objednávku se dodací lhůty liší podle výrobce či dodavatele. Průměrná doba dodání je 2-4 týdny (za předpokladu, že je konkrétní produkt či zvolená barevná varianta u výrobce k dispozici). Přesnější termíny vám sdělíme vždy ve vztahu k vaší konkrétní poptávce.

Abychom vám mohli zboží poslat, musíme je zabalit, to dá rozum - žádné poplatky za tzv. balné u nás proto nečekejte.

A nelekněte se – balíky od nás můžou „klamat tělem“: používáme krabice a obaly, které už kousek světa procestovaly. Ušetříme tak sobě i popelářům práci s jejich likvidací, vám nějakou tu korunu a nám všem (snad) kousek planety. (Ale bez obav - nepřeháníme to a vybíráme jen ty čisté a pevné ;-) )

Doprava

Na balíček si můžete počkat doma, v práci, v lázních, u milého... prostě kdekoli, kde vám čekání uteče a kde vás má kurýr šanci najít:

  - doručení na vámi zadanou adresu: 89 Kč.

A nebo si své poklady můžete vyzvednout cestou z domu, z práce, od milého nebo třeba za školou... podle toho, kam to máte blíž:

Zasilkovna_logo_CZ- osobní odběr na výdejním místě společnosti Zásilkovna.cz: 55 Kč.

A nebo se za námi stavte do prodejny na Pekařské ulici v Brně, rádi vás uvidíme!

  - osobní odběr v kamenné prodejně na PEKAŘSKÉ 50 v BRNĚ: ZDARMA.

A nebo víte co? Neřešte to. V klidu vybírejte jen klubka, užitečné nástroje, pomůcky, doplňky či inspiraci... a doprava půjde na nás. Protože  u nás je doprava

  •    u objednávek v hodnotě 1.800 Kč a více na výdejní místo společnosti Zásilkovna.cz: ZDARMA.
  •    u objednávek v hodnotě 2.000 Kč a více doručení na adresu kurýrem DPD: ZDARMA.

Platba 

  • Dobírkou: hezky z ruky do ruky – za balík zaplatíte až ve chvíli, kdy si ho přebíráte na pobočce Zásilkovny nebo z rukou kurýra. Dobírku je možné platit pouze hotově (nikoli platební kartou!). Příplatek za tuto službu je:

Zásilkovna.cz: 15 Kč     ;     DPD: 30 Kč. 

  • Bankovním převodem: v pohodlí ze židle z účtu na účet. My ho máme u Fio banky a jeho číslo pro platbu v je 2500219884/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo své objednávky – díky tomu vaši platbu poznáme hned, jak ji naše banka přijme. Platba převodem je zdarma.
  • Hotově nebo kartou: při osobním odběru v prodejně v Brně můžete platit buď kontaktně penězi nebo bezkontaktně plastem - na místě vám bude k dispozici jak prodávající, tak platební terminál. (Že je tento typ platby zdarma snad netřeba zdůrazňovat.)

 

DORUČENÍ NA SLOVENSKO

I na Slovensku si můžete na balíček počkat doma, v práci, v lázních, u milého... prostě kdekoli, kde vám čekání uteče a kde vás má kurýr šanci najít.

 - doručení na vámi zadanou adresu: 5,5 €.

A nebo si své poklady můžete vyzvednout cestou z domu, z práce, od milého nebo třeba za školou... podle toho, kam to máte blíž.

Zasielkovna_logo_SK- osobní odběr na výdejním místě společnosti Zásielkovňa.sk: 3,5 €.

A nebo víte co? Neřešte to. V klidu vybírejte jen klubka, užitečné nástroje, pomůcky, doplňky či inspiraci... a doprava půjde na nás. Protože  u nás je doprava

  • u objednávek v hodnotě 100 € a více na výdejní místo společnosti Zásielkovňa.sk: ZDARMA.
  • u objednávek v hodnotě 130 € a více doručení na adresu kurýrem DPD: ZDARMA.

Platba 

  • Dobírkou: hezky z ruky do ruky – za balík zaplatíte až ve chvíli, kdy si ho přebíráte na pobočce společnosti Zásielkovňa nebo z rukou kurýra. Dobírku je možné platit pouze hotově (nikoli platební kartou!). Příplatek za tuto službu je:

Zásielkovňa.sk: 0,5 €     ;     DPD: 1,3 €. 

  • Bankovním převodem: v pohodlí ze židle z účtu na účet. My ho máme u Fio banky a jeho číslo pro platbu v je 2000215211/8330, IBAN CZ7320100000002000215211 (BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX). Jako variabilní symbol použijte číslo své objednávky. Platba převodem je ZDARMA.

 

Objednávku vám klidně pošleme i do jiných států EU, ppř. mimo ni – podrobnosti domluvíme individuálně, napište nám, prosím, co a kam a my upřesníme jak a za kolik.

 

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 Obchodního zákoníku, resp. § 601 tamtéž.

Jakékoli dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek rádi zodpovíme.