Dárkový šek v hodnotě 1000 Kč

Značka: Zapleteno
1 000 Kč / ks
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení

poukaz k propletení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na přání lze šek poslat v ELEKTRONICKÉ PODOBĚ. V tomto případě neplatíte poštovné, zadejte si tedy jako způsob doručení "VYZVEDNUTÍ V PRODEJNĚ" a váš požadavek uveďte do POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE (v posledním kroku objednávky). Můžeme vám takto poslat i speciální šek na libovolnou částku.

Opravňuje držitele k výběru jakéhokoli aktuálně dostupného zboží z veškerého nabízeného sortimentu. Uplatnit jej lze jak v e-shopu zapleteno.cz, tak při osobním výběru nebo vyzvednutí objednávky v prodejně Pekařská 50, Brno-střed.

Šeky je možné uplatnit pouze jednorázově. Hodnotu šeku tedy není možné rozložit do více objednávek s časovým odstupem.

Pokud byste rádi uplatnili šek během některé z mimořádných prodejních akcí (trhy, jarmarky a pod.), informujte nás o tom, prosím, předem. 

Na každém šeku je uveden jedinečný kód, jehož uvedení při objednávce v e-shopu či návštěvě v prodejně umožní identifikaci platby. Překročí-li celková cena objednávky hodnotu šeku, bude vzniklý rozdíl zákazníkovi doúčtován samostatně. Nedosáhne-li celková cena objednávky hodnoty šeku, vzniklý rozdíl propadá - nevyčerpaný kredit (ani jeho část) nelze vyplatit v hotovosti.

Platnost šeku je (standardně) 6 měsíců od vystavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pletací i háčkovací příze a vlny
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: